Séria FAST™ COG je navrhnutá pre väčšinu optiky Trijicon® VCOG a série ACOG, čím vytvára 2,05” optickú stredovú líniu od koľajnice. Viaceré montážne otvory poskytujú optimálnu úľavu pre oči pomocou ACOG v závislosti od platformy zbrane. Modulárna základňa akceptuje optickú základňu FAST™ Offset Optic Base, ktorá umožňuje namontovať rôzne sekundárne/záložné optiky v rovnakej výške 2,05″ a pod uhlom 36 stupňov pre rýchle prechody.
 
FAST™ je séria optických montážnych riešení, ktoré poskytujú koncovým užívateľom rýchlejší obraz ako štandardné výškové držiaky, čo umožňuje rýchlejšie vizuálne spracovanie bojiska zabezpečením ergonomicky správnej polohy hlavy hore. Ďalej poskytujú rýchlejšie a jednoduchšie získavanie bodov/nitiek pri nosení okuliarov nočného videnia, ochranných masiek, nosičov tanierov a iného vybavenia.
 
Držiak série FAST™ COG sa dodáva s trojicou krížovou skrutkou. Je vyrobený z hliníka 7075-T6 a tvrdého anodizovaného čierneho laku typu III alebo FDE*.POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :