FAST™ Optic Riser bezpečne zdvíha optiku s červeným bodom montovanú priamo na koľajnicu pomocou štandardného spodného 1/3 picatinny držiaka na 2,26″ optickú stredovú líniu. FAST™ Optic Riser poskytuje zvýšenú platformu M1913 Picatinny na priame pripojenie optiky, ako je EOTech® EXPS, Vortex® UH-1 a iná nižšia 1/3 optika spolusvedka.
 
Štandardne sa dodáva s koľajnicovou svorkou s dvoma krížovými skrutkami alebo môže byť dodatočne vybavená pákou FAST™ QD (rýchle odpojenie) (od augusta 2023).
 
Ak prevádzkujete optiku absolútnej výšky spolusvedka, potrebujete FAST™ Absolute Riser.
 
FAST™ je séria optických montážnych riešení, ktoré poskytujú koncovým používateľom rýchlejší obraz ako štandardné výškové držiaky. Držiaky FAST™ vytvárajú 2,26” optickú stredovú líniu od koľajnice, čo umožňuje rýchlejšie vizuálne spracovanie bojiska tým, že zaisťuje ergonomicky správnu polohu hlavy hore. Ďalej poskytujú rýchlejšie a jednoduchšie získavanie bodov/nitiek pri nosení okuliarov nočného videnia, ochranných masiek, nosičov tanierov a iného vybavenia.
 
Optický stúpač FAST™ je vyrobený z hliníka 7075-T6 a je eloxovaný tvrdou vrstvou typu III v čiernej alebo FDE*.POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :