Polomaska ​​AVEC S-97 v spojení so zodpovedajúcim typom filtra zaisťuje spoľahlivú ochranu dýchacích orgánov proti parám organických látok, kyslých plynov, amoniaku, vysoko toxických plynov, rádioaktívnych častíc a zvlášť nebezpečných baktérií a vírusov. DAPR je súčasne vybavený výdechovými filtrami a účinne chráni aj okolie nositeľa pre prípad jeho kontaminácie nakažlivými prvkami apod.

Polomaska ​​je vyrobená z vysoko kvalitnej zdravotnej nezávadnej silikónovej gumy, ktorá nevyvoláva dráždenie oleja, umožňuje dlhodobú fyziologickú snesiteľnosť pri pracovnej činnosti, nevyvoláva neprítomné pocity pri kontakte s citlivou pokožkou, je ľahká, ľahko aplikovateľná pri nasadzovaní do ochranných polôh a ľahko snímateľná. Fyziologická snesiteľnosť pri pracovnej činnosti vo spojení s odporúčanými typmi filtrov AVEC tiež priaznivo ovplyvňuje nižšie odpory pri nádechu a výdaji.
K polomasce AVEC S-97 je podľa typu dodávky dodávateľa široký sortiment filtrov s oblým vláknom Rd 40 × 1/7 ″ (EN 148-1).

K polomaske S-97 je podle typu závitu dodávaný široký sortiment filtrů s oblým závitom Rd 40x 1/7″ (EN 148-1) alebo OZ 40×4 (GOST 8762-75).POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :